Njësia më elitare e Policisë proteston para qeverisë për shtesat e rrezikshmërisë

01 nëntor 2023 | 12:18

Njësia më elitare e Policisë së Kosovës, e njohur si FIT ka protestuar para Qeverisë së Kosovës.

Ata shprehin pakënaqësinë e tyre ndaj qeverisë për vendimin për shtesat e rrezikshmërisë të marrë javën e kaluar.

Pakënaqësi ka shprehur edhe Njësia për Eksplozivët dhe Deminim e Policisë, raporton “Ekonomia Online”.

No description available.

No description available.

No description available.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kevin De Bruyne mund të largohet nga Manchester City pas…