Notat e lojtarëve, Brazil – Zvicër

17 qershor 22:50

Zvicra me mjaft fat nxori sonte një pikë kundër favoritit Brazilit duke luajtur baras 1:1.

Këto janë notat e lojtarëve:

Brazil: Alisson (6), Danilo (6), Thiago Silva (7), Miranda (6), Marcelo (6), Paulinho (6), Casemiro (6), Coutinho (7), Willian (5), Gabriel Jesus (6), Neymar (7)

Zëvendësuesit: Firmino (6), Fernandinho (6), Augusto (6)

Zvicra: Sommer (7), Rodriguez (6), Akanji (6), Schar (7), Lichtsteiner (5), Xhaka (6), Behrami (7), Dzemaili (6), Zuber (7), Shaqiri (7), Seferovic (6)

Zëvendësuesit: Lang (6), Embolo (6) Lojtari i takimit: Phillipe Coutinho.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kufje kapet cerumeni, një produkt i gjëndrave ceruminal dhe…