Ofertë super ekskluzive e shtatorit/ 40 % zbritje në Hotel “Bonita Luxory” me “Sharr Travel”

22 gusht 2023 | 13:48

Një nga hotelet më të mira që ka Durrësi ka ofruar për turistët një super ofertë ekskluzive për ditët e shtatorit.

Në bashkëpunim me kompaninë më të madhe të turizmit në Kosovës “Sharr Travel”, Hotel Bonia Luxory 5* po ofrojnë një ofertë prej 65 euro nata në shërbim all incluzive ose 40 % zbritje në oferta.

Ofertat dhe shërbimet e tjera mund t’i gjeni bashkangjitur në këtë tekst.

Për informata më të hollësishme kontaktoni në numrat e mëposhtëm:

Rezervoni në Viber klikoni këtu: ? https://sharrtravel.com/viber

ose na vizitoni në zyrat tona:

? Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, 038/610015

? Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

? Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve, 049/610015

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lulzim Syla shpall të pavlefshme dëftesat e shkollës fillore “Naim…