Opozita anulon protestën e nesërme para Kuvendit

27 shkurt 2019 | 13:00

Opozita shqiptare ka anuluar protestën e paralajmëruar për nesër (e enjte) para Kuvendit të Shqipërisë.

Kjo protestë pritet të mbahet kur Kuvendi të ketë seancë plenare.

Mbetet e pandryshueshme protesta e 16 marsit, përpara Kryeministrisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet…