Pa makijazh në fytyrë, kështu duket Samanta Karavella

08 shtator 13:58

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka ndarë me mbi 500 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” disa imazhe të reja, që janë pëlqyer shumë nga fansat. Përmes këtyre fotografive, ajo ka dashur që të tregojë se si duket fytyra e saj pa pikë makijazhi.

Në fotot në fjalë, këngëtarja shfaqet e ulur në një jaht, e veshur me një fustan me printe leopardi, me flokë të lëshuara dhe ujë e sapun në fytyrë.

Samanta duket se është kujdesur shumë për të, pasi lëkura duket shumë e freskët dhe e shndritshme. Këngëtarja e kishte plotësuar pamjen me një palë vathë në ngjyrë gold e në formë rrethi.

Foto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket Samanta KaravellaFoto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket Samanta KaravellaFoto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket Samanta KaravellaFoto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket Samanta Karavella

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka mjaftuar një ditë, që të gjitha terminet për aplikim…