Pacolli inspekton punimet për rregullimin e shkallëve në lagjen “Arbëria” (Foto)

03 gusht 2018 | 17:11

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli, së bashku me drejtorin e Investimeve Kapitale dhe Menaxhimit të Kontratave, Gëzim Mehmeti, kanë inspektuar punimet në rregullimin e shkallëve të lagjes “Arbëria” në kryeqytet.

Punimet e vrazhda dhe instalimet nëntokësore të këtyre shkallëve kanë përfunduar dhe tani pritet të fillojnë punët montuese.

Image may contain: sky, outdoor and natureImage may contain: cloud, sky, outdoor and natureImage may contain: sky, outdoor and natureImage may contain: 3 people, people smiling, people standing, sky and outdoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në sallën e Qendrës së Kulturës “Hasan Prishtina” në Skenderaj…