Pacolli: Liberalizimi i vizave është shumë afër

31 dhjetor 2017 | 19:23

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka uruar Vitin e Ri.

Në këtë urim ai ka përmendur edhe liberalizimin e vizave, duke thënë se është shumë afër.

Postimi i plotë i Pacollit :

Të dashur miq,

kudo që të jeni sonte, pa dashur të zgjasë shumë,vetëm dëshiroj të Ju uroj nga zemra Vitin e Ri 2018! Uroj që viti i ri të jetë një vit i mbarë për secilin.

Kosova mbush 10 vjet pavarësi dhe liberalizimi i vizave është shumë afër.

Gëzuar dhe kaloni sa më bukur, të bashkuar me familjet e juaja. Zoti ju ruajt të gjithëve!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës përgjatë një viti ka punuar vazhdimisht në…