Pacolli publikon fotografi të një aksidenti që ka pasur në vitin 1980

20 tetor 21:41

Kryetari i AKR-së, deputeti, Behgjet Pacolli, ka publikuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi të një aksidenti që ka pasur në vitin 1980.

“Në vitin 1980 edhe unë isha i përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik. Ne u përplasëm me një kamion dhe unë luftova për një kohë të gjatë për jetën. Mrekullisht mbijetova dhe kuptova që jeta mund të ndryshojë në çdo moment. Fati jonë përcaktohet nga Zoti. Shpresoj që askush të mos përjetojë kurrë diçka të tillë”, ka shkruar Pacolli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kanë përfunduar gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve. Spikat fitorja…