Pajtohen për blerjen e tre kamionëve për mbeturinat

02 maj 18:13

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka pritur në takim përfaqësuesit e GIZ-it gjerman, me të cilët ka biseduar për shtrirjen e ofrimit të shërbimeve për mbledhjen e mbeturinave për qytetarët e kësaj komune.

Në këtë takim, ata janë dakorduar për blerjen e tre kamionëve të cilët do të shërbejnë për mbulushmërinë e shërbimit të mbeturinave në territorin e Skenderajt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mes qindra tifozëve të Dritës dhe Gjilanit, derbin e sotëm…