Pallaska thotë se po sulmohet nga Vetëvendosje me militantët nga Iraku, Nepali e Bangladeshi

08 shkurt 22:05

Avokati Dastid Pallaska ka bërë të ditura sulmet e Vetëvendosjes ndaj postimeve të tij në Facebook, rast me të cilin edhe ka ironizuar.

Ja postimi i plotë:

Sulmet e parreshtura të degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Indonezi ndaj postimeve të mija sugjerojnë se PARTIA është e shqehtësuar se gënjeshtra mbi të cilën kanë ndërtuar narracionin e “ndryshimit” mund të shpaloset para 14 shkurtit.

Sonte kjo degë paska ftuar në përkrahje edhe militantët nga Iraku, Nepali e Bangladeshi.

Në foto mund t’i shihni disa nga militantët më të zellshëm të kësaj partie nga këto vende të largëta që po brengosen për të ardhmen e vendit tonë.

Autokracia e edhe diktatura fiton vetëm kur i nënshtron të gjithë zërat e lirë. Kjo është arsyeja pse një llogari e vetme dhe modeste e Facebook-ut i vë kaq shumë në siklet.

Për këtë arsye, miq, ju ftoj që postimin tim për Zhizhekun që provokojë sulmin e fundit ta shpërndani sa më shumë.

May be an image of një ose më shumë njerëz dhe text that says 'IPKO 4G 9:07 PM জান্নাতুল ফেরদৌসের 1% পারি জান্নাতুল ফেরদৌসের This Profile is Locked Add Friend FACEBOOK VIP accounts "Facebooh ተVIP paccount Reactor React Love Only: my account Went to Kushtia govt. girl' Kushtia. high school, Lives in Kushtia, Khulna, Bangladesh From Kushtia, Khulna, Bangladesh Δλλ জানাতল Δε Friend to Soo thaDataile_She'

May be an image of 1 person, mjekër dhe tekst

May be an image of ‎një ose më shumë njerëz dhe ‎text that says '‎اا. IPKO 4G παι Nalli 9:06 PM 1% Hải Nam (Cọt) Add Friend Posts About Photos Details Works at Đông Hà Quảng Trị Studies at THPT Nguyễn Trãi‎'‎‎

May be an image of 2 njerëz dhe text that says '9:05PM PM IPKO 4G Supriya Meena 1% Supriya Meena Add Friend Posts About Photos Details Studied at Tonk City, Rajasthan, India iuac in Cani Madhanur'

May be an image of 1 person dhe text that says 'IPKO 4G 9:05 PM 1% < Ugwoke Tony Geoffrey Ugwoke Tony Geoffrey Add Friend Posts About Photos Details No details available'

May be an image of një ose më shumë njerëz dhe text that says '9:05 PM IPKO 4G নিল পাঁরি 1% নিল পঁরি Add Friend Posts About Photos Details No details available'

May be an image of 1 person dhe text that says '9:04 PM IPKO < Mikey Frosh Love 1% oul Shol_Art அ Mikey Frosh Love Add Friend Posts About Photos Photos Details No details available'

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bayern Munchen e ka mposhtur me rezultat 0-2 kampionin e…