Pamje nga godina e Teatrit Kombëtar e rrëzuar përtokë

17 maj 10:38

Në orët e para të mëngjesit nisi puna për shembjen e Teatrit Kombëtar dhe Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”. Shembja është bërë me anë të një fadrome, ndërkohë që vazhdojnë punimet në zonë.

Që në orët e para të mëngjesit qytetarë të shumtë janë mbledhur në qendër të kryeqytetit. ata po protestojnë në shenjë pakënaqësie për rrëzimin e godinës së Teatrit Kombëtar.

Ja disa fotografi nga rrëzimi i godinës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Luana Vjollca po numëron suksese të njëpasnjëshme. Para disa ditësh…