Pamje të reja nga stadiumi i Prishtinës

15 dhjetor 2017 | 14:05

Procesi i renovimit të stadiumit të Prishtinës po vazhdon.

Përkundër vonesave të mëdha, ky stadium dita-ditës po ndryshon pamje dhe po bëhet gati për ndeshjet e mëdha ndërkombëtare të Përfaqësueses, por edhe të Prishtinës dhe skuadrave tjera.

Pritet që punimet të kryhen deri në muajin mars, kurse stadiumi ka nis të marrë pamje të kënaqshme. Natyrisht, mbeten edhe shumë punë tjera për t’u bërë.

Image

Image

Image

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Tregti dhe Industri, i kryesuar nga…