Pamje të reja të rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicesterit

31 tetor 2018 | 12:07

Helikopteri që po bartte pronarin e Leicester Cityt është kapur në disa pamje të reja, pak minuta para se të rrëzohej.

Pronari i Leicesterit ishte në helikopter në momentin e rrëzimit. Në një video të cilën e ka publikuar tabloidi “The Sun” shihet helikopteri duke u ngritur dhe pak sekonda më vonë rrëzohet.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Zhvillimit Ekonomik (MZhE), Valdrin Lluka, ka thënë se…