Panucci: Sadiku nuk na ka refuzuar

12 nëntor 2018 | 12:29

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka folur për refuzimin që i bëri Loret Sadiku grumbullimit në Kombëtaren e Shqipërisë.

Tekniku italian e mohoj se Sadiku e ka refuzuar Shqipërinë, përkundër ishte i lumtur për ftesën.

“E grumbullova, pastaj ai më shkroi një mesazh dhe folëm. Ishte i lumtur për grumbullimin, por më tha që ka pasur disa probleme në të shkuarën dhe më kërkoi kohë, edhe për faktin se nuk ndihet në formë të plotë fizike. Nuk më refuzoi, përkundrazi, ishte shumë i lumtur, por nuk ishte në formë të plotë fizike dhe vendosëm të mos vijë për momentin”, ka thënë Panucci.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grup i prokurorëve të Shtetit të cilët kryesisht merren…