Pas faljes nga presidenti, vëllezërit Ramadani dhe Arben Kiqina bëjnë homazhe në Prekaz

29 dhjetor 2017 | 20:37

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ka vendosur që me dekret t’u falë dënimin vëllezërve Arsim dhe Burim Ramadani, si dhe Arben Kiqinës.

Ndërsa, menjëherë pas lirimit vëllezërit Ramadani dhe Arben Kiqina kanë bërë homazhe në Prekaz, shkruan lajmi.net

Ndryshe, Rasti “Kiqina” njihet si një ndër lëndët gjyqësore penale më të gjata në Kosovë – me 107 shqyrtime gjyqësore vetëm sa gjykohej në Gjykatën e Qarkut në Gjilan.

 

26174805_10159778454470301_637741436_n

26233993_10159778454525301_1456828715_n26176509_10159778454630301_303566022_n

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mateo Kovacic mund të dal nga Real Madridi në janar.…