Pas ndarjes bashkëshorti e kërkon atë në mënyrë depresive

11 dhjetor 12:08

Reperja e njohur Cardi B javën që shkoi përmes një postimi në rrjetin e saj social në “Instagram” konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti Offset.

Kjo ndarje erdhi për shkak të tradhtisë së reperit Offset. Mirëpo, sipas Offsetit, këto janë vetëm shpifje dhe nuk ka asgjë të vërtetë.

Burime të “TMZ”-së thonë se ai po e kërkon Cardi B në mënyrë depresive. Dhe misioni i tij tash është ta rikthej besimin e saj sa më shpejt që të jetë e mundur. Offset dhe Cardi B kanë një vajzë së bashku, e cila ka vetëm disa muaj që nga lindja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i është përgjigjur deklaratave të…