PDK-ja thërret konferencë për media

23 maj 12:28

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) në orën 14:00 do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në selinë qendrore të PDK-së në Prishtinë.

Kjo parti nuk ka treguar arsyet e mbajtjes se kësaj konference për media.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe ish-kandidati për kryetar të Komunës…