Perezi preferon Mbappen para Neymarit

13 mars 2019 | 12:41

Me rikthimin e Zinedine Zidanes në stolin e Realit të Madridit, priten investime të fuqishme në afatin kalimtar të verës.

Mediet spanjolle raportojnë se presidenti i Realit, Florentino Perez, i ka premtuar francezit disa yje të cilët pritet të zbarkojnë në “Santiago Bernabeu”.

I pyetur nga gazetarët gjatë një prononcimi se cilin preferon mes Neymarit dhe Mbappesë, presidenti Perez ka zgjedhur francezin, i cili mund të jetë transferimi i bujshëm i madrilenëve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Malishevës Ragip Begaj, ka pritur në…