Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Prishtina – Feronikeli

04 dhjetor 13:58

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes me Prishtinës dhe Feronikelit, me rezultat 0-0.

Loja që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” ka qenë mjaftë interesante dhe me shumë raste shënimi, derisa rastin me të mirë për të kaluar në epërsi e pati Prishtina, por Sabien Lila që dështoi të shënon nga penalltia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Problemet në zinxhirin e furnizimit më lëndën e parë për…