Pervizaj bokson më 3 shkurt ndaj Bungas

09 janar 2018 | 11:44

Boksieri i njohur shqiptar, Albon Pervizaj do të boksoj më 3 shkurt ndaj gjermanit Andre Bunga. Ky është meçi i shtatë në karrierën profesionale për Pervizajn, kurse e transmeton televizioni gjerman “Sport1”.  

“Dua të falënderoj partnerin rone të ri ‘Sport1’ dhe ‘Team Sauerland’ për besimin që e kanë në mua. Po mundohem të përgatitem maksimalisht për kundërshtarin tim nga Gjermania, Andre Bunga dhe shpresoj të jetë një meç korrekt dhe interesant! Ju falënderoj për forcën dhe mbështetjen që më keni dhënë”, ka thënë Pervizaj.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka pritur sot…