Piatek nuk shkon në Angli, shkak Milani

18 janar 14:07

Sulmuesi Krztysztof Piatek është ndër lojtarët më të kërkuar në këtë afat kalimtar.

West Ham United bëri dy oferta zyrtare në drejtim të tij, por sulmuesi në fjalë i refuzoi për faktin se dëshiron të mbetët pesë e futbollit italian. Milani është skuadra e interesuar dhe afër marrëveshjes me sulmuesin polak.

Më herët është raportuar se Piatekun e duan edhe Juventusi dhe Napoli në Itali dhe Real Madridi në Spanjë.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës…