Pjesa e parë: Ballkani-Drenica dhe Besa-Trepça ‘89

05 mars 2021 | 13:48

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, të vlefshme për javën e 23-të, raporton “Epoka e re”.

Ballkani në Suharekë është duke fituar kundër Drenicës 1-0, derisa golin e vetëm e shënoi Arbër Hoxha.

Në Pejë, Trepça ’89 po fiton kundër Besës (0-1), autor i golit ishte Robet Rrahmani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Statistikat e…