Pjesa e parë: Ja rezultati në ndeshjen Kosova – Rumania   

24 shkurt 2019 | 21:32

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në basketboll në mes Kosovës dhe Rumanisë, në kuadër të Grupit B të parakualifikimeve për “Eurobasket 2021”.

Kosova e fitoi çerekun e parë me rezultat 21-14, kurse mysafirët ishin më të mirë në çerekun e dytë, duke fituar me rezultat 17-25, kurse rezultati i përgjithshëm pas pjesës së parë është 38-39.

 /Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka thënë se tensionet bazike…