Po kontrollonin një lokal muzike në Fushë-Kosovë, sulmohen fizikisht dy zyrtarë policorë

03 janar 08:37

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “Hysen Xhakolli” në Fushë Kosovë, janë sulmuar dy zyrtarë policorë gjatë kontrollit në një lokal me muzikë.

Gjatë kontrollit në një lokal me muzikë, dy zyrtarët policorë janë penguar dhe sulmuar fizikisht nga tre të dyshuarit meshkuj kosovarë.

Të dyshuarit janë arrestuar, dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një vjedhje ka ndodhur në fshatin Mazrek të Prizrenit. Policia…