Po realizonte një sfidë në Tik Tok, 17-vjeçarja nga Shkupi pëson djegie në trup

28 nëntor 08:19

Një 17-vjeçare ka pësuar djegie në trup teksa përpiqej të realizonte një sfidë për rrjetin social “Tik Tok”.

Në orën 13:41 në Shkup, ajo ka hipur mbi një vagon kur u ndesh me rrymën elektrike.

E mitura është dërguar në Qendrën Emergjente për ndihmë mjekësore.

Vajza është në gjendje stabile, por me shkallë dhe përqindje të lartë të djegies në trup.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i krahut ushtarak të Ismail Qemalit, është lindur më…