Policia ndjek dy qen në autostradë

06 mars 13:31

Në Arizona të Amerikës ndodhi një ndjekje policore, por jo e llojit siç mund ta mendoni.

Dy qenushë ishin duke vrapuar në autostradë në kohën e trafikut të dendur.

Policia dhe zjarrfikësit i ndoqën për rreth një orë, ku njëri prej tyre u kap në autostradë, ndërsa tjetri ia doli të ikë në një parking të shtëpive të lëvizshme, ku u kap nga banorët aty.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një shtëpi luksoze e shekullit të dytë që daton në…