Ponte Prizreni dhe Jaquan Smith ndajnë rrugët

26 nëntor 2018 | 14:21

Basketbollisti amerikan Jaquan Smith nuk është më pjesë e skuadrës së Ponte Prizreni. Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra prizrenase në faqen zyrtare në “Facebook’.

“Nga sot zyrtarisht klubi ynë dhe lojtari amerikan alo qendra Jaquan Smith kanë ndarë rrugët me marrëveshje të dyanshme. Lojtari në fjalë sipas të gjitha gjasave karrierën do të vazhdojë në kampionatin e Shqipërisë. Ne falënderojmë Jaquanin për kontributin e dhënë dhe i dëshirojmë suksese në të ardhmen”, thuhet në njoftimin e Ponte Prizreni.

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me propozim të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama dhe me…