Presidentja e Kroacisë kërcen me lojtarët në dhomat e zhveshjes (video)

08 korrik 13:29

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviq përveç mbështetjes që i ka dhënë reprezentacionit kroat gjatë gjithë ndeshjes ndaj Rusisë, pas përfundimit të saj ka shkuar në dhomat e zhveshjes për të përgëzuar skuadrën dhe stafin drejtues.

Ajo gjatë gjithë kohës ka mbajtur veshur fanellën e Kroacisë dhe ka festuar e kërcyer, si një tifoze ultras.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka mund t’i bashkohet Sevillës në këtë…