Prishtina-Ballkani, 2-4

23 maj 16:38

Ballkani ka realizuar edhe golin e katërt ndaj Prishtinës, autor i golit ishte Arbër Hoxha, derisa rezultati është 2-4.

Në ndeshjen mes Trepçës ’89 dhe Drenicës, është shënuar edhe një gol. Kuqezinjtë e kanë ngushtuar epërsinë në 2-1.

Superliga

Prishtina – Ballkani        2-4
Drita – Arbëria                 1-0
Llapi – Feronikeli           1-0
Trepça ’89 – Drenica      2-1
Besa-Gjilani                     1-0

/Epoka e re/

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka bërë me dije se…