PSG-ja eliminohet, por Neymari e lavdëron

07 mars 15:12

Ylli i Brazilit, Neymar i ka lavdëruar shokët e skuadrës për përpjekjen e bërë për të arritur kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Ai është i dëshpëruar që nuk pati mundësinë t’i ndihmojë Paris Saint-Germainit ndaj Real Madridit.

“Jam i trishtuar nga humbja dhe më i trishtuar se nuk kam qenë në fushë për t’i ndihmuar kampionët e mi. Ajo që më bën krenar është se shoh përpjekjet e të gjithëve. Urime djelmosha, FORCA PARIS”, ka shkruar Neymar në “Twitter”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me rastin e 7 Marsit,…