Publikohet kënga ‘Adem Jashari’ nga Gold AG dhe Shyhrete Behluli (Video)

01 dhjetor 17:06

Gold AG e ka publikuar projektin më të ri muzikor në bashkëpunim me Shyhrete Behlulin.

Kësaj radhe ata kanë vendosur t’i këndojnë komandantit legjendar të UÇK-së, Adem Jashari, dhe pikërisht me emrin e tij titullohet edhe kënga e tyre e re. Ky projekt muzikor vjen i realizuar edhe me videoklip.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia në New Orleans ka bërë me dije se 11…