Quinti takon Osmanin, Konjufcën dhe Kurtin

03 prill 2024 | 18:22

“Takimi i presidentes Osmani, kryetarit Konjufca dhe kryeministrit Kurti bashkë me ambasadorët e shteteve të Quint-it lidhur me anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës”, ka njoftuar Presidenca e Kosovës në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se zëvendëskryeministri i…