Rashica, afër Ajaxit

30 janar 17:21

Faqja italiane “Tuttomercatoweb.com”, raporton se klubi holandez i Ajaksit po kërkon të marrë shërbimet e sulmuesit shqiptar, që luan për Kosovën, Milot Rashica.

Momentalisht tek Vitesee, 21-vjeçari do të bënte hapin e madh në karrierë, nëse do të kalonte tek Ajaksi. Kartoni i tij ka një vlerë të lartë, dhe minimalisht Ajaksi do duhej të paguante 5 milionë euro për sulmuesin e krahut të djathtë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Chris Froome këmbëngul në qëndrimin e tij se është i…