Real Madridi fiton derbin e zjarrtë lokal ndaj Atleticos, thellon epërsinë me Barcelonën

01 shkurt 18:05

Real Madridi ka arritur të triumfojë në derbin e zjarrtë lokal ndaj Atletico Madridit me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 22-të në La Liga.

Mbretërit kanë arritur të marrin edhe fitoren e katërt radhazi në kampionat, duke mposhtur rivalët e urryer dhe duke quar në gjashtë pikë epërsinë ndaj ndjekësve të Barcelonës. /Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, mendon se vendi duhet të…