Reali “harron” Hazardin, dëshiron dyshen Salah – Kane

01 gusht 2018 | 16:55

Skuadra kampione e Evropës, Real Madridit është duke e kërkuar një zëvendësim ideal për Cristiano Ronaldon, i cili u transferua në Juventus.

Fillimisht drejtuesit e Realit synuan transferimin e Eden Hazardit nga Chelsea, por tash duke se ata e kanë “harruar” këtë futbollistë dhe janë fokusuar nga dy yjet e Premier Ligës: Mohamed Salah (Liverpool) dhe Harry Kane (Tottenham Hotspur).

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gennaro Gattuso është i vendosur të mos largohet nga skuadra…