Reali mezi e mposhti Huescan

09 dhjetor 18:12

Real Madridi ka fituar ngushtë ndaj Huescas në xhiron e 15-të të La Ligës.

Ekipi i Santiago Solarit fitoi 0 me 1 me golin e vetëm të realizuar nga Gareth Bale në minutën e tetë.

Reali ka 26 pikë dhe është në pozitën e katërt, pesë pikë prapa liderit Barcelona. Sevilla e Atletico janë në pozitat dy dhe tre me nga 28 pikë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, përmes një lidhje direkte në…