Reçica: Me Ligjin e ri të lehonisë, trajtim të barabartë edhe për nënat e pa punësuara

30 shtator 2019 | 14:16

Kandidati për deputet nga radhët e Nisma Socialdemokrate Skënder Reçica ka realizuar një video spot ku ka shpjeguar më në detaje se çfarë përmban Ligji i Ri për lehonat.

Reçica thotë se me ligjin e ri të lehonisë do të trajtohen njëlloj edhe lehonat e papunësuar pasi nënë Lehonë është edhe ajo që nuk punon edhe ajo që punon. Ai fton qytetarët qa ta votojnë programin qeverisës të Nisma Socialdemokrate dhe kandidaturën e tij për deputet .

VIDEO:

Nënat lehona

BASHKË PËR NËNAT LEHONA!#NISMA122✅#meKryeministërFatmirLimajn1✅#SkenderReçica14✅

Gepostet von Skender Reçica am Montag, 30. September 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), me qëllim të informimit të…