Rifat Berisha publikon këngën emocionuese për heronjtë Enver Zymberin e Afrim Bunjakun

05 nëntor 2023 | 11:02

Këngëari i mirënjohur Rifat Berisha, ka publikur këngën e tij më të re, kushtuar dy heronjve të kombit Enver Zymberi e Afrim Bunjaku.

Kënga “T’bijtë e shqipes” interpretohet nga trio Rifat e Mehdi Berisha dhe Bashkim Sylaj.

Kurse Teksti dhe Muzika janë realizuar nga mjeshtri i këngës Rifat Berisha, përderisa orkestrimin e kësaj kënge e ka realizuar ReKorD Studio./GazetaDemos/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të vrarë në Gaza deri më tani janë 9 mijë…