Rita Ora dhe Bebe Rexha puthen në buzë

25 janar 2018 | 12:40

Dy shqiptaret me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha, duket se shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën. Një foto e postuar në “instgramet” përkatëse të këngëtareve e vërteton këtë, pasi ato janë shfaqur duke u puthur në buzë.

Krah fotos bukuroshet kanë shkruar: “Shoqe të ngushta”. Dy këngëtaret shqiptare të cilat karrierën e kanë ndërtuar jashtë vendit të tyre janë autore të disa këngëve të cilat janë kthyer në hite, duke kryesuar kështu top-listat muzikore.

Dyshja Rita Ora dhe Bebe Rexha për herë të parë u panë bashkë në ngjarjen e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards” vitin e kaluar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja e njohur ruse Anastasia Kvitko është bërë mjaft e…