Rita Ora, mahnitëse në premierën e “Fifty Shades Freed”

08 shkurt 11:50

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka realizuar kolonën muzikore të “Fifty Shades Freed” në bashkëpunim me Liam Payne.

Ylli i muzikës pop tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në premierën e filmit që u mbajt mbrëmjen e së martës në Paris. 27-vjeçarja e veshur me një kostum të bardhë tregoi format trupore elegante dhe dukej mjaft tërheqëse.

Image result for Rita Ora, mahnitëse në premierën e “Fifty Shades Freed”

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i njohur Elton John është mik i ngushtë i…