Rita Zeqiri fiton kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon

18 gusht 2019 | 15:48

Atletja Rita Zeqiri ka triumfuar në Kampionatin e parë të Kosovës në Triathlon.

Zeqiri ka kryer garën prej 750 metrave në not, 20 kilometra biçikletë dhe 5 kilometra vrapim. Në një postim në “Facebook”, Zeqiri ka publikuar një foto ku shihet në podium derisa mban trofeun në duar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj,…