Roma insiston për transferimin e Iscos

04 korrik 16:02

Roma vazhdon të insistojë për transferimin e mesfushorit spanjoll, Isco.

Isco është lojtar i lirë, pasi i ka skaduar kontrata me Real Madridin.

Lojtari para vetës ka disa oferta, por ende nuk ka vendosur.

Sipas “AS”-it, Roma insiston për transferimin e spanjollit.

Interesim për Iscon kanë shfaqur edhe Sevilla dhe Real Betisi.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi i Iscos.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
58 euro për person. Po, po. Kaq lirë kushton nata…