Ronaldo befason ish-trajnerin e skuadrës shqiptare

07 prill 11:32

Përpara takimit që Sportingu i Lisbonës, luajti ditën e djeshme në qytetin e Madridit për Europa League, ndaj Atleticos, Cristiano Ronaldo i bëri një vizitë të këndshme ekipit të tij të parë.

Ai u takua me të gjithë lojtarët dhe stafin, ku ruan ende miqësi.

Pjesë e ekipit portugez, është edhe Marcio Sampaio, ish-trajner i Partizanit, që tashmë shërben si përgatitës atletik.

“Lojtari më i mirë në botë i jep forcë ekipit” – shkruan Sampaio.

sampaio ronaldo

Sampaio

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia në Kanada ka konfirmuar se 14 persona kanë mbetur…