Ronaldo dhe Ramosi nuk e duan Pogban në Real

12 mars 14:01

Dy yjet e Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe Serigo Ramos i kanë kërkuar presidentit Florentino Perez që të mos e transferoj Paul Pogban në “Santiago Bernabeu”, raporton “Don Balon”.

Mesfushori francez nuk është i lumtur te Manchester United dhe po e kërkon largimin, kurse me herët është folur edhe për një rikthim te Juventusi.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka prezantuar prioritetet…