Ronaldo: E meritoja ‘Topin e Artë’

10 dhjetor 13:28

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo është i bindur se ai e ka merituar “Topin e Artë”.

“Mendova se e meritoja, bëra gjithçka në fushë, numrat nuk gënjejnë. Por, nuk është fundi i botës, unë respektoj vendimin. Urime për Modriq”, ka thënë Ronaldo.

I pyetur se a është i zhgënjyer se nuk u shpall fitues, portugezi është përgjigjur: “Po, por jeta vazhdon dhe unë do të punoj shumë për ta fituar atë vitin e ardhshëm”.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“The Sun” raporton se Arsenali ka vendosur të nxjerrë në…