Ronaldo mund të rikthehet në Itali, e kërkon Udinese

22 shtator 16:31

Ylli portugez Cristiano Ronaldo është ftuar t’i bashkohet klubit italian Udinese Calcio pasi sulmuesi 37-vjeçar ka kaluar pjesën më të madhe të verës duke u përpjekur që të largohet nga skuadra Manchester United, shkruan “Goal”.

Ai është i etur për të gjetur një rrugëdalje nga “Old Trafford” gjatë dritares së fundit, pasi qëllimi i tij ishte të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve dhe në garë për fitore të mëdha. Tani ish-yllit të Juventusit i është kërkuar ta shqyrtojë një kthim në Itali duke iu bashkuar skuadrës Udinese.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shërbimi Spitalor, Klinik dhe Universitar ka njoftuar se nuk bëhet…