Ronaldo paralajmëron largimin nga Reali

27 maj 2018 | 14:28

Një ditë pas triumfit në Ligën e Kampionëve, Cristiano Ronaldo, ka thënë se gjatë ditëve në vijim do të flas diçka të rëndësishme.

Në fakt, deklarata e portugezit është nënkuptuar se ai pritet të largohet gjatë verës nga “Santiago Bernabeu”.

“Kam diçka për të thënë, por do të flas më gjatë ditët në vijim. Kjo është një çështje që ka kohë që ka nisur dhe paratë nuk janë aspak problem. Do të kem një javë kohë për të menduar për të ardhmen time para se të përqendrohem të kombëtarja dhe Botërori”, ka thënë Ronaldo.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës mes Prishtinës dhe…