Ronaldo pas golit dhe fitores ndaj Sheriffit: Qëndrojmë së bashku!

28 tetor 11:20

Manchester Unitedi ka fituar 3:0 ndaj Sheriff Tiraspol dhe është kualifikuar tutje në Ligën e Evropës.

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e tretë të “Djajve të Kuq”, në ndeshjen që është rikthyer nga suspendimi që ka marrë nga klubi.

Pas ndeshjes, ai ka reaguar në rrjetet sociale.

“Përpjekje e madhe e ekipit dhe një fitore e mirë. Ne qëndrojmë së bashku. Shkojmë, United!”, ka shkruar Ronaldo në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Atletico Madridi, Diego Simeone, ka thënë se nuk…