Rugova fiton në Istog me 14 vota epërsi

18 dhjetor 2017 | 16:09

Pas numërimit të votave me kusht dhe me postë, kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) Haki Rugova është shpallur fitues i zgjedhjeve të së dielës në Komunën e Istogut.

Rugova ka mundur kandidatin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Gani Dreshajn me 14 vota diferencë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave (MF), Bedri Hamza dhe drejtoresha e Bankës…