“Rusi 2018” vetëm 100 ditë larg, e jashtëzakonshme çfarë bëjnë Infantino dhe Putin (video)

06 mars 19:30

Disa aftësi mbresëlënëse në këtë shfaqje, jo pak edhe nga Putini.

Me vetëm 100 ditë larg ngritjes së siparit të Kampionatit Botëror në Moskë, FIFA prodhoi një video të posaçme, që parakalon një pjesë të rëndësishme të fytyrave të futbollit, duke kryer një sekuencë prej 100 prekjesh.

Skuadra e Wayne Rooney, Diego Maradona dhe Carlos Valderrama shënoi 90 prekjet e para, ndërsa i mbeti presidentit rus, Vladimir Putin, për të shtuar 10 prekjet përfundimtare me pak ndihmë nga presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino.

Disa aftësi mbresëlënëse në këtë shfaqje, jo pak edhe nga Putini.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg…